Kate Winslet naakt op de veiling

Video: Kate Winslet naakt op de veiling

Video: Pauline and Juliet love scenes heavenly creatures 2024, Mei
Anonim
Image
Image

Een van de beroemdste tekeningen van Kate Winslet wordt geveild. Dit is een schets gemaakt door regisseur James Cameron tijdens de opnames van de film Titanic uit 1997. De startprijs van de kavel is 16 duizend dollar.

In de tekening verschijnt Winslet naakt in de vorm van Rose Bukater. Om de nek van het meisje hangt een diamanten halsketting "Heart of the Ocean". Volgens de plot is de auteur van de tekening de held van Leonardo DiCaprio Jack Dawson.

Voor de start van de veiling spraken de organisatoren echter de hoop uit dat de tekening voor een groter bedrag zal worden gekocht, aangezien dit volgens een van de vertegenwoordigers van het veilinghuis "een prachtig stukje herinnering is aan een van de best scorende films aller tijden."

We herinneren je eraan dat de première van "Titanic" in 1997 plaatsvond. Het budget van de tape was $ 200 miljoen. Voor het filmen van de film werd een gloednieuwe studio gebouwd aan de kust van Rosarito in Mexico, en een bijna levensgroot model van het schip werd gebouwd in het water van een enorm zwembad.

Aanvankelijk vestigden vertegenwoordigers van Paramount Pictures, die vertrouwd waren geraakt met het beeld van James Cameron, de aandacht op de te lange duur van de film (meer dan 3 uur) en de ongelooflijke kosten van het filmen. Ze hadden twijfels over het regievermogen van Cameron. James Cameron verdedigde zijn foto en waarschuwde iedereen dat hij de lengte van de film niet zou inkorten. Al waren er momenten dat hij twijfelde of de verhuur van "Titanic" wel zou lukken.

Als gevolg hiervan vestigde de tape een record als de meest winstgevende film in de geschiedenis van de cinema, met een brutowinst van meer dan $ 1,8 miljard aan de kassa wereldwijd. De foto had de titel van de hoogste opbrengst in 12 jaar, totdat dit record van het voorlaatste jaar werd overtroffen door de 'Avatar' van dezelfde Cameron.

Aanbevolen: